Masoví vrazi – Hannibal Lecter

Podívejte se na dokument o jednom z nejznámějších vrahů všech dob – Hanibala Lectra. V dokumentu se dozvíte jak takový vrah přemýšlí a co se mu s největší pravděpodobností hodní v hlavě když páchá činy, na které by se normální člověk bál i pomyslet. Tento dokumentární film ze série Vrazi je jedním z nejzajímavějších.

Hodnocení

Nacistický tábor smrti: Velký útěk

Koncentrační tábory druhé světové války, byly zjednodušeně řečeno továrnami na smrt. Bylo však možné z takové továrny na smrt utéct? Dokument se snaží odpovědět na otázku, kolika lidem se to za dobu druhé světové války podařilo a vyzdvihuje jejich příběhy. Útěk z koncentračního tábora byl krokem číslo jedna, ale co dál? Jak složité bylo se schovat? Bylo to v té době vlastně vůbec možné?

Hodnocení

Kájínek

Dokumentární film vypráví příběh o jednom z nějznámnějších českých zločinců – Kájínkovi. Dozvědět se více o tomto zločinci, o němž se media nezapomenou do dnešních dnů čas od času zmínit – asi aby se na Kájínka nezapomnělo – je poměrně zajímavé. Proč je tento zločinec vlastně uvězněný? Co údajně spáchal za zločiny? Na tyto otázky Vám odpoví tento dokument.

Hodnocení