Vesmír VI. 2 Nemesis, ďábelské dvojče Slunce

Objevte v dokumentu Vesmír VI. 2 Nemesis, ďábelské dvojče Slunce další taje dosud neprobádaného vesmíru. Vzdálený vesmír je pro nás stále velkou neznámou ale díky novým satelitům a pozemním observatořím dokážeme stále lépe rozeznávat jednotlivé části vesmíru. Pohleďte s tímto dokumentem dál, než jen na hranici naší sluneční soustavy, objevte nepoznané a dosud neprobádané.

Hodnocení

Oblast 51 – tajné spisy CIA

Co se skrývá v legendární oblasti 51? Všichni o tomto místě slyšeli, ale nikdy nikdo oficiálně nepotvrdil, zda existuje nebo zda se jedná jen o opuštěné vojenské letiště. Existuje mnoho konspiračních teorií, které přináší informace o tom, co se v této oblasti ve skutečnosti nachází. Má zde americká armáda nadpřirozené stroje? Vyvíjí zde umělou inteligenci, která bude schopna zničit celé lidstvo? Má v této oblasti vzorky mimozemských civilizací? Potvrdit nebo vyvrátit tyto teorie se tomuto dokumentu nejspíše nepodaří, podaří se mu však nás posunout o kousek dále v poznání tohoto záhadného místa.

Hodnocení

Edgar Cayce – nejznámější jasnovidec Ameriky

Kdo byl záhadný Edgar Cayce? Co dokázal? Proč se jeho odkazem zabývá tolik lidí? Jaké měl předpoklady k tomu, aby se stal jedním z největších jasnovidců všech dob? Jaká všechna proroctví se mu podařilo sepsat a kolik se jich doopravdy splnilo? Je možné věděcky dokázat, zda měl Edgar Cayce pouze štěstí a nebo měl doopravdy nějaké nadpřirozené schopnosti? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět dokumentární film Edgar Cayce – nejznámější jasnovidec Ameriky.

Hodnocení