Oblast 51 – tajné spisy CIA

Co se skrývá v legendární oblasti 51? Všichni o tomto místě slyšeli, ale nikdy nikdo oficiálně nepotvrdil, zda existuje nebo zda se jedná jen o opuštěné vojenské letiště. Existuje mnoho konspiračních teorií, které přináší informace o tom, co se v této oblasti ve skutečnosti nachází. Má zde americká armáda nadpřirozené stroje? Vyvíjí zde umělou inteligenci, která bude schopna zničit celé lidstvo? Má v této oblasti vzorky mimozemských civilizací? Potvrdit nebo vyvrátit tyto teorie se tomuto dokumentu nejspíše nepodaří, podaří se mu však nás posunout o kousek dále v poznání tohoto záhadného místa.

Hodnocení

Edgar Cayce – nejznámější jasnovidec Ameriky

Kdo byl záhadný Edgar Cayce? Co dokázal? Proč se jeho odkazem zabývá tolik lidí? Jaké měl předpoklady k tomu, aby se stal jedním z největších jasnovidců všech dob? Jaká všechna proroctví se mu podařilo sepsat a kolik se jich doopravdy splnilo? Je možné věděcky dokázat, zda měl Edgar Cayce pouze štěstí a nebo měl doopravdy nějaké nadpřirozené schopnosti? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět dokumentární film Edgar Cayce – nejznámější jasnovidec Ameriky.

Hodnocení

Nikola Tesla – Pán blesku

Vědec Nikola Tesla se proslavil mnoha vynálezy, které nám pomáhají až do současnosti. Kolem této osobnosti však koluje i řada mýtů o tom, co všechno vynalezl a buď zatajil nebo nedotáhl do konce. Mezi konspiračními teoretiky koluje mnoho zvěstí o tom, že se Teslovi podařilo sestrojit například stroj času, stroj k teleportování a dalších mnoho nepřirozených vynálezů. Co je na těchto domněnkách pravdy? Mají konspirační teoretici alespoň z části pravdu, nebo jsou všechny myšlenky o geniálních nadpřirozených schopnostech tohoto vynálezce uměle vykonstruované? Tento dokument, se snaží zodpovědět alespoň některé z vyslovených nejasností.

Hodnocení
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat